Ju jeni vizitori 4673334

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • IMG_2587
  Full Screen
  • IMG_2587%1/8
  • IMG_2588%2/8
  • IMG_2586%3/8
  • IMG_2585%4/8
  • IMG_2589%5/8
  • IMG_2590%6/8
  • IMG_2591%7/8
  • IMG_2584 (1)%8/8
  1/8
  IMG_2587
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 752
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Frederik Shiroka Kulla 1
  • Zona e brendshme: 126 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 ne Rrugen Frederik Shiroka kulla 1 ,me siperfaqe 111m2 dhe 15m2 verand,Organizoet nga 2 dhoma dhe 2 tualete.Ndodhet ne katin e 1te banimit,pjeserisht e mobiluar,,akses ne rrugen kryesore. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 126.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %