Ju jeni vizitori 4600568

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
 • IMG-20161121-WA007
  Full Screen
  • IMG-20161121-WA007%1/7
  • IMG-20161121-WA005%2/7
  • IMG-20161121-WA017%3/7
  • IMG-20161121-WA018%4/7
  • IMG-20161121-WA006%5/7
  • IMG-20161121-WA003%6/7
  • IMG-20161121-WA011%7/7
  1/7
  IMG-20161121-WA007
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 202
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Willson
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • per shitje 155 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Shitje tek Shesi Willson. Apartamenti eshte i mire organizuar dhe ka nje planimetri per 3+1 por eshte e pershtatur per 2+1. Ka nje orientim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 11. Ka akses ne rruget e tiranes. Disponon dokumentacion te rregullte. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %