Ju jeni vizitori 4698334

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 1+1 Rruga e 'Barrikadave'
Reserved
 • 20161031_172616
  Full Screen
  Reserved
  • 20161031_172616%1/11
  • 20161031_172511%2/11
  • 20161031_172607%3/11
  • 20161031_172647%4/11
  • 20161031_172925%5/11
  • 20161031_173142%6/11
  • 20161031_173147%7/11
  • 20161031_173152%8/11
  • 20161031_173150%9/11
  • 20161031_173156%10/11
  • 20161031_173202%11/11
  1/11
  20161031_172616
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 489
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Reserved
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Barrikadave"
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
  • Zone toke: 55 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera 1+1 Rruga e 'Barrikadave' prane shkolles 'Sami Frasheri'. Shtepia eshte ne gjendje mjaft te mire dhe me kushte bashkohore.
  Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone toke 55.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta