Ju jeni vizitori 4600621

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1!
 • 15134200_10207931691271259_894845149_o
  Full Screen
  • 15134200_10207931691271259_894845149_o%1/17
  • 15152274_10207931690791247_71314744_o%2/17
  • 15145037_10207931689351211_1415496952_o%3/17
  • 15152379_10207931689591217_367209968_o%4/17
  • 15065145_10207931691471264_1206438854_o%5/17
  • 15146710_10207931689871224_1883623130_o%6/17
  • 15152530_10207931690271234_81715962_o%7/17
  • 15152302_10207931690191232_1737829000_o%8/17
  • 15064981_10207931689791222_32978834_o%9/17
  • 15145204_10207931690111230_875736812_o%10/17
  • 14976201_10207931690151231_56612661_o%11/17
  • 15064916_10207931689951226_1511533700_o%12/17
  • 15065024_10207931690231233_473434968_o%13/17
  • 15152911_10207931689671219_1989106891_o%14/17
  • 15146881_10207931689911225_528734487_o%15/17
  • 15146858_10207931687791172_1549584987_o%16/17
  • 15102198_10207931684911100_448506295_o%17/17
  1/17
  15134200_10207931691271259_894845149_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 592
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Selita e Vjeter
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 115,40 m²
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne nje objekt te ri shume cilesor. Siperfaq e apartamentit eshte 115,4 m2 dhe eshte e ndare ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete, ku njera prej tyre ndodhet brenda dhomes master. Apartamenti eshte i orientuar ne Jug, ku ndricimi natyral eshte i pranishem ne pjesen me te madhe te dites. Panorama qe te ofrohet nga ballkoni i apartamentit eshte shume relaksuese, natyre e gjelber dhe pjesa tjeter eshte qyteti i Tiranes. Apartamenti jepet i pa mobiluar, por mund te mundesohet nje mobilim minimalist. Ndodhet ne katin e trete te nje objekti pese katesh i cili ndodhet ne nje koder prane kopshtit botanik.Ajri i paster dhe qetesia, te mundesojne nje jete komode e cilesore.
  Per me shume informacion, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.40 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %