Ju jeni vizitori 4571256

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me Qira
 • IMG-20161121-WA0024
  Full Screen
  • IMG-20161121-WA0024%1/13
  • IMG-20161121-WA0023%2/13
  • IMG-20161121-WA0019%3/13
  • IMG-20161121-WA0022%4/13
  • IMG-20161121-WA0027%5/13
  • IMG-20161121-WA0021%6/13
  • IMG-20161121-WA0014%7/13
  • IMG-20161121-WA0013%8/13
  • IMG-20161121-WA0018%9/13
  • IMG-20161121-WA0025%10/13
  • IMG-20161121-WA0012%11/13
  • IMG-20161121-WA0015%12/13
  • IMG-20161121-WA0016%13/13
  1/13
  IMG-20161121-WA0024
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 168
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament 2+1 ne nje zone mjaft te mire, prane RTSH-se.
  Organizimi i brendshem : 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine disi te vecuar, 2 tualete, 1 ballkon, 1 depo.
  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe te gjitha dhomat te shtruara me parket.
  Ka sistem qendror ngrohje-ftohje.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta