Ju jeni vizitori 4698286

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera te Rruga e Barrikadave
 • IMG_8134
  Full Screen
  • IMG_8134%1/12
  • IMG_8156%2/12
  • IMG_8154%3/12
  • IMG_8153%4/12
  • IMG_8145%5/12
  • IMG_8144%6/12
  • IMG_8141%7/12
  • IMG_8136%8/12
  • IMG_8138%9/12
  • IMG_8135%10/12
  • IMG_8143%11/12
  • IMG_8148%12/12
  1/12
  IMG_8134
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 755
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Zona e brendshme: 110 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Zona eshte shume e preferuar per banim pasi ka shume facilitete. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, ne nje prej tyre ka edhe tualet brenda. Ka nje kuzhine pothuajse te vecuar . Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka nje pamje fantastike te qendres se Tiranes. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta