Ju jeni vizitori 4698326

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Bar-Club
 • 395230_125910164197067_456949732_n
  Full Screen
  • 395230_125910164197067_456949732_n%1/3
  • 423531_128285973959486_1818984204_n%2/3
  • 553600_240757316045684_400168285_n%3/3
  1/3
  395230_125910164197067_456949732_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 169
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • per shitje 1 027 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambienti dhe biznesi me siperfaqe 130 m2 te brendshme dhe 120 m2 verande e shfrytezuar me tavolina, totalisht i kompletuar me te gjitha pajisjet e banakut, arredim, punime mjaft cilesore, ndricim Led dhe fasade xhami. Ambienti eshte i paisur me hipoteke edhe per veranden .Ambienti ka operuar per nje kohe te gjate si Bar dhe ka klientele te fituar. Ndodhet ne katin zero te nje kompleksi pallatesh mjaft cilesor. Ka akses ne rrugen Sami Frasheri me mundesi shume te mira reklamimi. Per me shume info dhe nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 120.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %