Ju jeni vizitori 4600387

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira te Komuna Parisit.
 • IMG_8118
  Full Screen
  • IMG_8118%1/8
  • IMG_8117%2/8
  • IMG_8122%3/8
  • IMG_8120%4/8
  • IMG_8126%5/8
  • IMG_8128%6/8
  • IMG_8125%7/8
  • IMG_8131%8/8
  1/8
  IMG_8118
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 756
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Medar Shtylla, Komuna e Parisit.
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira te Rruga: Medar Shtylla, Komuna e Parisit. Apartamenti ka sip.120 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallati te ri me ashensor, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 banjo, 2 ballkone. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe eshte i kompletuar. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Majlinda Budani
  Telefone: +355694050009
  email: majlinda.budani@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta