Ju jeni vizitori 4571381

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2 + 1 per shitje
 • 20161112_111616
  Full Screen
  • 20161112_111616%1/8
  • 20161112_111634%2/8
  • 20161112_111705%3/8
  • 20161112_111645%4/8
  • 20161112_111745%5/8
  • 20161112_111824%6/8
  • 20161112_111653%7/8
  • 20161112_111546%8/8
  1/8
  20161112_111616
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 32
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Robert Shvarc, prane shkolles "At Zef Pllumi"
  • Zona e brendshme: 94,40 m²
  • Mbulim zone: 106,30 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament për shitje te Komuna e Parisit.
  Siperfaqja 106 m2 dhe cmimi 95.000 Euro.
  Apartamenti ndodhet në një kompleks rezidencial, ndër më te lakmuarit për banim. Afersia me Unazen mundeson akses shume te mire dhe redukton stresin e perditshem ne trafik.
  Apartamenti eshte i orientuar nga lindja.
  Ka organizim shumë të mirë të brendshëm me orientim nga lindja. Dhomat e bollshme lidhen ndërmjet tyre me një korridor të brendshëm. Apartamenti është i përbërë me një ambient ndenieje+ngrënieje me dalje në ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 106.30 m²
   • Zone interneti 94.40 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Jeta Hajdari
  Telefone: +355696911288
  email: jeta.hajdari@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %