Ju jeni vizitori 4650770

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super Apartament per qira.
 • IMG-20161122-WA0002
  Full Screen
  • IMG-20161122-WA0002%1/14
  • IMG-20161122-WA0003%2/14
  • IMG-20161122-WA0000%3/14
  • IMG-20161122-WA0015%4/14
  • IMG-20161122-WA0001%5/14
  • IMG-20161122-WA0014%6/14
  • IMG-20161122-WA0004%7/14
  • IMG-20161122-WA0006%8/14
  • IMG-20161122-WA0007%9/14
  • IMG-20161122-WA0008%10/14
  • IMG-20161122-WA0010%11/14
  • IMG-20161122-WA0012%12/14
  • IMG-20161122-WA0009%13/14
  • IMG-20161122-WA0013%14/14
  1/14
  IMG-20161122-WA0002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 520
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kosovareve
  • Zona e brendshme: 285,20 m²
  • Mbulim zone: 340 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje zone teper te preferuar te Tiranes kati i fundit i pallatit me pamje fantastike te liqenit,malit te Dajtit dhe kopshtit botanik me siperfaqe totale prej 340 m2.Apartamenti ka nje organizim shume te mire, e perbere nga dhoma e ndenjes,kuzhina e vecuar me pajisjet me te mira,kater dhoma gjumi njera me garderobe dhe tualet,nje dhome larje-tharje si dhe dy tualete. Punimet e ndertimit jane teper cilesore pasi eshte i rikonstruktuar nga firmat me prestigjoze.Apartamenti disponon 3 poste parkimi te perfshira ne cmim.Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne kete apartament.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • planimetria 340.00 m²
   • Zone interneti 285.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta