Ju jeni vizitori 4600329

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Rr. Elbasanit
 • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.32.58 AM
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.32.58 AM%1/8
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.33.53 AM%2/8
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.33.09 AM%3/8
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.33.35 AM%4/8
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.33.47 AM%5/8
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.33.23 AM%6/8
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.34.04 AM%7/8
  • WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.35.55 AM%8/8
  1/8
  WhatsApp Image 2016-11-22 at 11.32.58 AM
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 172
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 130 m2.
  Prona eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje soxhorno, nje ballkon, nje korridor dhe dy tualete.
  Pallati ku ndodhet anesa eshte i ri dhe shume cilesor.
  Prona disponon Certifikate Pronesie. Ju lutem per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %