Ju jeni vizitori 4650826

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient per biznes te Fresku
 • 8
  Full Screen
  • 8%1/12
  • 19%2/12
  • 13%3/12
  • 14%4/12
  • 9%5/12
  • 10%6/12
  • 11%7/12
  • 12%8/12
  • 15%9/12
  • 16%10/12
  • 17%11/12
  • 18%12/12
  1/12
  8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 595
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Fresku
  • Zona e brendshme: 830 m²
   • per shitje 735 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient per biznes. I shtrire ne nje siperfaqe prej 830 metra katror, bar kafe restorant, ofron edhe nje kend te madh lojrash per femijet. I lokalizuar ne nje nga zonat me me dendesi te madhe banoresh te Fresku, ambienti ofron edhe nje verande te mbuluar krejtesisht me xham, per ditet e ftohta. Klientela eshte e siguruar dhe ambienti ndodhet prane nje shkolle dhe rrethohet nga njesi te tjera tregtare. Ne cmim perfshihen edhe 440 metra parking nentokesor dhe nje zyre prej 90 metra. Siperfaqja e vene ne dispozicion eshte 1360 metra katror. Aktiviteti eshte ne funksion dhe siguron te ardhura te larta vjetore per zonen. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 830.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %