Ju jeni vizitori 4673303

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient komercial per shitje
 • IMG_7398
  Full Screen
  • IMG_7398%1/3
  • IMG_7401%2/3
  • IMG_7410%3/3
  1/3
  IMG_7398
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 307
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Tregu fshatar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1.000 m²
   • per shitje 2 000 €
 • Detajet e prones

  Shiten ambiente me siperfaqje totale 1000 m2 prane tregut industrial ne Durres. Ambientet jane te siperfaqjeve te ndryshme ne varesi te kerkeses se klientit dhe mund te sherbejne si lokale apo dyqane. Cmimi per meter katror eshte 2000 euro per meter katror . Per cdo informacion shtese, ju lutem na kontaktoni ne numrat e telefonit.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %