Ju jeni vizitori 4650779

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1
 • 20161122_165613
  Full Screen
  • 20161122_165613%1/9
  • 20161122_164129%2/9
  • 20161122_164120%3/9
  • 20161122_165553%4/9
  • 20161122_164635%5/9
  • 20161122_164218%6/9
  • 20161122_164645%7/9
  • 20161122_164331%8/9
  • 20161122_164234%9/9
  1/9
  20161122_165613
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 35
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dibres mbas pasticeri Bilbilit
  • Zona e brendshme: 107,50 m²
  • Zone toke: 117 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 i ndodhur ne Rr. e Dibres, prapa Pasticeri Bilbili.Apartamenti me siperfaqe 117 m2 perbehet nga nje sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, nje biblioteke, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka nje vendndodhje shume te favorshme dhe akses ne rrugen kryesore. Organizimi i brendshem dhe mobilimi i shtojne komfortin.Cmimi: 110.000 Euro.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone toke 117.00 m²
   • Zone interneti 107.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Dallendyshe Dervishaj
  Telefone: 0662002500
  email: dallendyshe.dervishaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %