Ju jeni vizitori 4571263

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek stacioni i fundit te tiranes se re,ne rruge kryesore
 • 20161111_114606
  Full Screen
  • 20161111_114606%1/5
  • 20161111_114522%2/5
  • 20161111_114514%3/5
  • 20161111_114626%4/5
  • 20161111_114616%5/5
  1/5
  20161111_114606
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 494
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Selite
  • Zona e brendshme: 139 m²
  • Mbulim zone: 139 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek stacioni i fundit te tiranes se re , ne rr.isuf elezi,kati i trete i nje pallati te ri me dokumenta hipotekore te rregullta ,apartamenti perbehet nga 3+1+2 tualete ,mundeson dhe ballkon te madh me pamje te kendshme nga rr kryesore.te interesuarit mund te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 139.00 m²
   • Zone interneti 139.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %