Ju jeni vizitori 4600369

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira 2+1 + verande i mobiluar
 • salloni ii
  Full Screen
  • salloni ii%1/17
  • salloni i%2/17
  • salloni iii%3/17
  • salloni iv%4/17
  • salloni%5/17
  • veranda%6/17
  • veranda i%7/17
  • dhoma 1ii%8/17
  • dhoma 1 i%9/17
  • dhoma 2%10/17
  • dhoma 1 iii%11/17
  • dhome 1%12/17
  • dhoma 2i%13/17
  • pamje nga apartamenti ii%14/17
  • pamje nga apartamenti i%15/17
  • pamje nga apartamenti%16/17
  • pamje nga apartamenti iii%17/17
  1/17
  salloni ii
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 596
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Bajram Curri te materniteti Koco Gliozheni
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  prane maternitetit Koco Gliozheni jepet me qira apartament 2+1 + verande i mobiluar.
  Pallat i ri me ashensor, lulishte dere qendrore metalike dhe i miremanaxhuar.
  Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje sallon i gjere dy ballkone nje tualet dy ballkone dhe nje verande.
  Eshte i miremobiluar dhe me punime te reja.
  ndodhet prane zones qendrore dhe prane cdo faciliteti publik dhe privat.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • hapesire ne tarrace 1
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug/lindje
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga mali
  • Security
   • Gardh elektrik
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Ngritje 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta