Ju jeni vizitori 4673312

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet biznesi i nje restoranti mjaft te njohur ne tirane
 • IMG-20161116-WA0001
  Full Screen
  • IMG-20161116-WA0001%1/13
  • IMG-20161116-WA0003%2/13
  • IMG-20161116-WA0017%3/13
  • IMG-20161116-WA0004%4/13
  • IMG-20161116-WA0006%5/13
  • IMG-20161116-WA0005%6/13
  • IMG-20161116-WA0007%7/13
  • IMG-20161116-WA0009%8/13
  • IMG-20161116-WA0008%9/13
  • IMG-20161116-WA0010%10/13
  • IMG-20161116-WA0012%11/13
  • IMG-20161116-WA0011%12/13
  • IMG-20161116-WA0015%13/13
  1/13
  IMG-20161116-WA0001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 496
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: 21 dhjetori ,rr.Naim Frasheri
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 75 000 €
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Shitet biznesi i nje restoranti tek rr.naim frasheri , restoranti funksionon si restorant peshku me nje klientele te garantuar,cdo gje eshte e organizuar dhe arreduar ne menyre bashkohore .te interesuarit te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %