Ju jeni vizitori 4571292

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira dyqan
 • 15225383_1597731933585854_25832238_o
  Full Screen
  • 15225383_1597731933585854_25832238_o%1/2
  • 15215789_1597732030252511_1118661420_o%2/2
  1/2
  15225383_1597731933585854_25832238_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 486
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Varri I Bamit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Qemal Stafa te Varri I Bamit
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira dyqan ne nje pozicion strategjik ne kryqezim dhe me nje ambjente jashte maksimalisht te shfrytezushem. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe me nje vizibilitet maksimal. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta