Ju jeni vizitori 4673332

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje
 • aa
  Full Screen
  • aa%1/17
  • bb%2/17
  • IMG_2798%3/17
  • IMG_2795%4/17
  • IMG_2799%5/17
  • IMG_2804%6/17
  • IMG_2792%7/17
  • IMG_2796%8/17
  • IMG_2790%9/17
  • IMG_2794%10/17
  • IMG_2788%11/17
  • IMG_2786%12/17
  • IMG_2784%13/17
  • IMG_2793%14/17
  • IMG_2791%15/17
  • IMG_2778%16/17
  • IMG_2780%17/17
  1/17
  aa
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 204
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Prokop Myzeqari
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Zone toke: 125 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per Shitje mbrapa Ministris te Drejtesis. Ndodhet ne katin e 8'-te te nje ndertese te re dhe me pamje te mrekullueshme nga do qe do shihni. Nje nga apartamentet me te bukura te Tiranes dhe pozicionuar ne nje nder vendet me te preferuar . Me nje siperfaqe prej 125 m2 ju ofron 2 dhoma gjumi, 1 banjo, sallon i madh i bashkangjitur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes dhe nje ballkon me nje pamje fantastike nga Tirana. E mobiluar dhe pajisur me te gjitha ,cdo gje eshte perfekte kudo qe do shikoni. Disponon Certifikate pronesie. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 125.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %