Ju jeni vizitori 4673342

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament 3+1 (garazh) me qera 'Myslym Shyri'.
 • DSC08681
  Full Screen
  • DSC08681%1/32
  • DSC08683%2/32
  • DSC08663%3/32
  • DSC08654%4/32
  • DSC08655%5/32
  • DSC08657%6/32
  • DSC08656%7/32
  • DSC08660%8/32
  • DSC08661%9/32
  • DSC08664%10/32
  • DSC08665%11/32
  • DSC08666%12/32
  • DSC08667%13/32
  • DSC08669%14/32
  • DSC08670%15/32
  • DSC08673%16/32
  • DSC08675%17/32
  • DSC08678%18/32
  • DSC08680%19/32
  • DSC08676%20/32
  • DSC08686%21/32
  • DSC08688%22/32
  • DSC08690%23/32
  • DSC08687%24/32
  • DSC08692%25/32
  • DSC08691%26/32
  • DSC08695%27/32
  • DSC08697%28/32
  • DSC08698%29/32
  • DSC08702%30/32
  • DSC08703%31/32
  • DSC08704%32/32
  1/32
  DSC08681
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 498
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: "Myslym Shyri"
  • Zona e brendshme: 113 m²
  • Mbulim zone: 113 m²
  • Zone toke: 113 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri ne fillim te 'Myslym Shyri'. Ka 2 tualete dhe dy ballkone +parking.Apartamenti esht ne gjendje mjaft te mire me kushte komode dhe me mobilim te ri + parket.Esht i orientuar nga lindja. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 113.00 m²
   • Zone toke 113.00 m²
   • Zone interneti 113.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta