Ju jeni vizitori 4571287

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Qira
 • 20161124_123736
  Full Screen
  • 20161124_123736%1/19
  • 20161124_123710%2/19
  • 20161124_123720%3/19
  • 20161124_123805%4/19
  • 20161124_123757%5/19
  • 20161124_123821%6/19
  • 20161124_123813%7/19
  • 20161124_123839_HDR%8/19
  • 20161124_124001%9/19
  • 20161124_123951%10/19
  • 20161124_123911%11/19
  • 20161124_123846%12/19
  • 20161124_124014%13/19
  • 20161124_124509_HDR%14/19
  • 20161124_124802_HDR%15/19
  • 20161124_124808%16/19
  • 20161124_123832%17/19
  • 20161124_123828%18/19
  • 20161124_124755_HDR%19/19
  1/19
  20161124_123736
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 521
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 137 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri me ashensor dhe security 24h. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me pamje totalisht nga Liqeni artificial me ballkon,kuzhine dhe dhome ngrenie me vete, tre dhoma gjumi,dhoma matrimoniale ka ballkon me pamje nga liqeni artificial, dy tualete si dhe nje dhome larje-tharje.Apartamenti disponon gjithashtu nje post parkimi.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 137.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta