Ju jeni vizitori 4600514

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira 2+1 ne Qender te Tiranes
 • 12057064-c2f8-47b5-8fb7-2ee9fd1a472c
  Full Screen
  • 12057064-c2f8-47b5-8fb7-2ee9fd1a472c%1/9
  • aba1d013-3242-4b50-ac7c-30254545eeb3%2/9
  • 78e8681a-65de-4718-9b9e-3a47e9580be4%3/9
  • 77004297-9f4c-4fb0-b052-5ce0e4b3bd3c%4/9
  • ce5e6439-fac6-4436-b212-53c683d2254b%5/9
  • ddfe6069-1c97-4a70-b4ec-1e7c77bcb02e%6/9
  • d5cbf8d4-8714-4b69-868a-bdeb33e42e10%7/9
  • d0546906-825a-4a1e-9217-c5f5f3d49c36%8/9
  • e1b853cb-2a08-474b-9f3a-09b85219aabf%9/9
  1/9
  12057064-c2f8-47b5-8fb7-2ee9fd1a472c
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 860
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me qira prane Piazzes. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe organizohet ne dhome ndenje me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, korridor, 2 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar, i rikonstruktuar se fundmi, i shtruar me parket. Per me teper jeni te ftuar per nje vizite ne kete apartament!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmeralda Brahimi
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta