Ju jeni vizitori 4698288

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile ne Kombinat
 • 13a7505d-d62d-402d-8736-eadc49130c7b
  Full Screen
  • 13a7505d-d62d-402d-8736-eadc49130c7b%1/9
  • 1b5f58e2-6245-4aa3-bde1-12f3a9c78736%2/9
  • 61092fc8-8fa8-4a65-a72a-981b6a7701fd%3/9
  • 23dd0fba-3c7e-4c87-bd04-03305aef81b6%4/9
  • 863d60ef-27f1-4577-92bf-8bc4c6828ab8 (1)%5/9
  • 86737c54-4cb3-4b01-b2ab-27aa0dc3a3a0%6/9
  • c4e4aab0-5897-4504-8f22-f9242a739a1c%7/9
  • cd025a68-0c0d-47cd-aeab-4a93e864d520%8/9
  • b647083b-82ed-4e6a-a192-9e8a10304911%9/9
  1/9
  13a7505d-d62d-402d-8736-eadc49130c7b
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 863
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 129,01 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  SHitet vile dy kateshe, me sip.ndertimi kati i pare 105m² dhe kati i dyte 105 m².Me truall sip.129 m²,me hipoteke.Ndertim i ri bashkohor .kati i dyte ka sallon e guzhine te madhe 3 dhoma gjumi ,dy banjo,korridor ,ballkone me tenda, ndersa kati i pare ka nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi . Ka vend parkimi.
  Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone interneti 129.01 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmeralda Brahimi
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %