Ju jeni vizitori 4571345

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre me qira tek Liceu
 • DSC_3931
  Full Screen
  • DSC_3931%1/12
  • DSC_3920%2/12
  • DSC_3925%3/12
  • DSC_3928%4/12
  • DSC_3929%5/12
  • DSC_3930%6/12
  • DSC_3918%7/12
  • DSC_3926%8/12
  • DSC_3927%9/12
  • DSC_3923%10/12
  • DSC_3932%11/12
  • DSC_3933%12/12
  1/12
  DSC_3931
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 178
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 82 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Zyra ndodhet tek Liceu Artistik dhe ka nje siperfaqe prej 75m2.
  Organizohet ne dy dhoma, nje ambjent kuzhine, nje ballkon dhe nje banjo.
  Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri shume cilesor.
  Te dyja dhomat jane te pajisura me kondicioner.
  Mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 82.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta