Ju jeni vizitori 4600318

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira ne M.Shyri
Ekskluzive
 • IMG_5686 (1)
  Full Screen
  • IMG_5686 (1)%1/9
  • IMG_5691%2/9
  • IMG_5688 (1)%3/9
  • IMG_5692%4/9
  • IMG_5686%5/9
  • IMG_5690%6/9
  • IMG_5688%7/9
  • IMG_5689%8/9
  • IMG_5693%9/9
  1/9
  IMG_5686 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 493
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 92 m²
  • Mbulim zone: 104 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne Myslym Shyri ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallate te ri tek Drejtoria e Policise. Apartamenti eshte i organizuar: dy dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe guzhine e perbashket, depo, ballkon dhe nje tualet, Apartamenti eshte totalish i mobiluar dhe i shtruar totalisht me parket. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
   • Zone interneti 92.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta