Ju jeni vizitori 4571186

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje tek liqeni i Tiranes
 • IMG-20161125-WA002
  Full Screen
  • IMG-20161125-WA002%1/19
  • IMG-20161125-WA000%2/19
  • IMG-20161125-WA001%3/19
  • IMG-20161125-WA003%4/19
  • IMG-20161125-WA005%5/19
  • IMG-20161125-WA006%6/19
  • IMG-20161125-WA004%7/19
  • IMG-20161125-WA009%8/19
  • IMG-20161125-WA008%9/19
  • IMG-20161125-WA007%10/19
  • IMG-20161125-WA011%11/19
  • IMG-20161125-WA010%12/19
  • IMG-20161125-WA012%13/19
  • IMG-20161125-WA014%14/19
  • IMG-20161125-WA013%15/19
  • IMG-20161125-WA016%16/19
  • IMG-20161125-WA015%17/19
  • IMG-20161125-WA017%18/19
  • IMG-20161125-WA018%19/19
  1/19
  IMG-20161125-WA002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 206
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane liqenit artificial
  • Zona e brendshme: 264 m²
  • Mbulim zone: 216 m²
   • per shitje 269 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament ne nje zonen te preferuar te Tiranes, prane liqenit artificial.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks me objekte banimi 4-kateshe + 1-kat parkim.Ndertimi eshte I ri dhe cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e katert. Objekti ka perfunduar ne vitin 2009 dhe eshte nje nga objektet me ndertimin me cilesor ne zone.Urbanizimi I zones eshte I rregullt.Infrastruktura eshte shume e mire me rruge te shtruara dhe trotuare.Orientimi I apartamentit eshte kryesisht nga veri-perendimi : ambienti I dites, dhoma materimoniale, dhoma e femijeve, Vendndodhja, organizimi I brendshem, orientimi e bejne kete apartament mjaft te favorshem per banese.Siperfaqja totale te shfrytezuar (pa shkallet) e dokumentuar eshte 284.4m2, ku 142.2m2 eshte banese dhe 142.2m2 jane veranda, por siperfaqja totale e matur e prones eshte 290m². Siperfaqe e brendshme e hipotekuar eshte 142.2m2 por e matur eshte 148.3m² Siperfaqe e brendshme e pa hipotekuar 73.3m² Siperfaqe verande e mbuluar 20.1m²Siperfaqe verande + ballkon, pa mbuluar 48.3m².2-ambiente ndenje
  Apartamenti perbehet:
  1-ambient gatimi
  3-dhoma gjumi
  - Dhome e zakonshme
  - Dhome gjumi per femije ku jane perfshire ambienti I fjetjes dhe hapesira per te luajtur.
  - Dhome matrimoniale me hapesire te bollshme me tualet brenda dhe me garderrobe.
  2-Tualete 1-Depo 1-Korridor 1-Ballkon 2-Veranda
  Sistem ngrohje/ftohje qendror/chiller, daikin inverter;
  Veshja e mureve perimetrale me sistem izolimi hidro dhe termo (grafiato/rrjete + polisterol ose gisps cimentato/lesh guri/hapesire, tulle nga brenda);
  Vetratat dhe dritaret jane marka pierdoor, produkt gjerman i realizuar/prodhuar ne greqi dhe ardhur i gatshem dhe montuar ne vend; me xhama me veshje film per reflektim rezesh, mbushur me argon; vetratat kane edhe dopjo xham triplex brenda dhe jashte;
  Te gjitha dritaret dhe vetratat kane sistemin me veshje te shpatullave dhe pozicionimi i vetratave/dritare ne kend, sipas patentes per te realizuar izolimin optimal (akustik dhe termik);
  Shpatullat gjithashtu sherbejne si udhezues per grilat qe jane me elektromotor;
  Taraca eshte e tera e ribere me patenten perkatese te izolimin (shtrese termoizoluese, 3 shtresa katrama ku nje prej te cilave me shtrese alumini qe mbledh cdo nxehtesi qe kalon dhe qe e shkarkon nepermjet 'oxhaqeve', shtrese betoni me zgare hekuri e llustruar me 'helikopter' me kuarc);
  Sistemi elektrik 'my home';
  Panel diellor dhe sistem filtrash uji;
  Kuzhina me banak quarc;
  Pajisjet e markave cilesore (soba me induksion - me kursim kohe dhe energjie).
  bashke me apartamenti shiten dhe dy garazhde • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 216.00 m²
   • Zone interneti 264.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %