Ju jeni vizitori 4698224

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Super Apartament 2+1, tek Rruga 'Siri Kodra'
 • DSCN3663
  Full Screen
  • DSCN3663%1/6
  • DSCN3661%2/6
  • DSCN3665%3/6
  • DSCN3669%4/6
  • DSCN3676%5/6
  • DSCN3670%6/6
  1/6
  DSCN3663
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 598
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 129 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe me akses te menjehershem si me unazen e Tiranes gjithashtu edhe me zonen e Selvise dhe me pas Qendren.
  Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri shume cilesore me ambiente publike si per femijet por edhe per moshen e trete. Ka drejtim Jug/Perendim gje qe ben qe apartamenti te kete shume drite. Eshte i kompozuar ne dy dhoma gjumi spacioze, 1 sallon me ambient gatimi (Miele), 2 tualete(njeri ne dhome gjumi), ballkon. I gjithe apartamenti eshte i mobiluar me mobilje mjafte cilesore dhe te kohes. Pothuajse te gjitha elektroshtepiaket jane te brandit (Miele). Gjithashtu i gjithe apartamenti (edhe tualetet) eshte i pajisur me sistem ngrohie i gjenerates se fundit. Apartamenti shitet i tille dhe nuk hiqet asgje. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %