Ju jeni vizitori 4698331

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me qira
 • 20161125_172539
  Full Screen
  • 20161125_172539%1/8
  • 20161125_172613%2/8
  • 20161125_172444%3/8
  • IMG-20161125-WA0026%4/8
  • IMG-20161125-WA0025[1]%5/8
  • IMG-20161125-WA0014%6/8
  • IMG-20161125-WA0022%7/8
  • IMG-20161125-WA0021%8/8
  1/8
  20161125_172539
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 180
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet apartament 1+1 me qira Prane Ambasades Polake i organizuar ne 1 sallon+ kuzhina me vehte,
  1dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.
  Ndodhet ne katin e 2- te te nje pallati te ri.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta