Ju jeni vizitori 4698241

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet zyre me qira
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 542
   • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Stadiumi Dinamo
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 80 m²
    • Per qira  350 €
  • Detajet e prones

   Ne katin e 4-t te nje godine ndodhet nje apartament me siperfaqe 80 m2.
   Mund te sherbeje per zyra te ndryshme.
   Ambienti eshte i rregulluar dhe ne gjendje shume te mire.
   Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • te gjitha dhomat 1
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • ekstra
    • Dysheme 4
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 80.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta