Ju jeni vizitori 4571301

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje/Qira
 • 2016-11-26-15-55-28-502
  Full Screen
  • 2016-11-26-15-55-28-502%1/2
  • 2016-11-26-15-56-04-112 - Copy%2/2
  1/2
  2016-11-26-15-55-28-502
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 185
  • Dhomat gjumi: 8 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
   • per shitje 475 000 €
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet vile 2 kateshe per shitje/qira ne rrugen Pjeter Budi e organizuar perkatesisht:
  Kati i pare ne 2 apartamente me nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon (kuzhine me vehte), 1 tualet dhe verande.
  Kati i dyte ne 4 dhoma gjumi, 1 sallon( kuzhina disi e vecuar), 2 tualete, 2 ballkone.
  Vila eshte e rikonstruktuar se fundmi me punime cilesore.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • te gjitha dhomat 8
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %