Ju jeni vizitori 4698216

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes
 • F14
  Full Screen
  • F14%1/10
  • F8%2/10
  • F5%3/10
  • F6%4/10
  • F21%5/10
  • F7%6/10
  • F10%7/10
  • F11%8/10
  • F23%9/10
  • F20%10/10
  1/10
  F14
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 38
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 10 m²
   • per shitje 145 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me siperfaqe 150 m2 prane Pazarit te Ri. Apartamenti ka nje verande te bukur qe sheh nga lindja. Organizimi i brendshem, me siperfaqet e medha ne sallon e dhomat e gjumit, krijon ndjesine e rehatit dhe mireqenies. Punimet e brendshme jane shume cilesore. Jane kryer punime shtese me tavane te varura, veshje muresh dhe ndricim me spote. Objekti ka sherbim sigurie 24H, sistem anti-zjarr dhe eshte i monitoruar me kamera. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne numrat e meposhte.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 10.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerta Cara
  Telefone: +355692708288
  email: blerta.cara@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %