Ju jeni vizitori 4584438

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Hotel/Bar-Kafe
 • 1 094
  Full Screen
  • 1 094%1/8
  • 1 100%2/8
  • 1 096%3/8
  • 1 103%4/8
  • 1 105%5/8
  • 1 099%6/8
  • 1 104%7/8
  • 1 102%8/8
  1/8
  1 094
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 3029
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 360 m²
  • Mbulim zone: 360 m²
  • Zone toke: 200 m²
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Hoteli ndodhet ne Rrugen Myslym Shyri, prane drejtoris se policise.
  Perbehet nga 3 kate, siperfaqe ndertimi 360 m2 + 200 m2 verande.
  Ne kati e pare ndodhet Bari, gjithashtu dhe veranda, ne katin e dyte dhe te trete nodhen dhomat e gjumit.
  Ne total jane 7dhoma gjumi, cdo dhome ka tualet brenda.
  Hoteli dhe Bari jane ne gjendje pune, me klientele te rregullt.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 9
   • te gjitha dhomat 7
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 360.00 m²
   • Zone toke 200.00 m²
   • Zone interneti 360.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta