Ju jeni vizitori 4571355

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion , Komples sherbimesh ne shitje
Ekskluzive
 • DSC_3863
  Full Screen
  • DSC_3863%1/39
  • DSC_3864%2/39
  • 575536_2660871819502_864154627_n%3/39
  • 1797544_10200629674622769_370620938_n%4/39
  • 10291062_10203739002074012_1444179882403904097_n%5/39
  • 10635800_10201746285777350_3502426520637825561_n%6/39
  • 11059649_10203619593408870_1419966704195379494_n%7/39
  • 11755700_10203354925712343_1963191719466384614_n%8/39
  • 11949380_10203486908931841_8329802841384644580_n%9/39
  • %10/39
  • 10689947_10201746292497518_4070715546828505178_n%11/39
  • 13342953_10204891386082892_8251780421330265230_n%12/39
  • DSC_3805%13/39
  • DSC_3822%14/39
  • DSC_3823%15/39
  • DSC_3824%16/39
  • DSC_3804%17/39
  • DSC_3809%18/39
  • DSC_3826%19/39
  • DSC_3828%20/39
  • DSC_3829%21/39
  • DSC_3867%22/39
  • DSC_3865%23/39
  • DSC_3830%24/39
  • DSC_3832%25/39
  • DSC_3833%26/39
  • DSC_3834%27/39
  • DSC_3835%28/39
  • DSC_3838%29/39
  • DSC_3837%30/39
  • DSC_3841%31/39
  • DSC_3843%32/39
  • DSC_3844%33/39
  • DSC_3849%34/39
  • DSC_3847%35/39
  • DSC_3848%36/39
  • DSC_3852%37/39
  • DSC_3875%38/39
  • DSC_3876%39/39
  1/39
  DSC_3863
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV RES_191
  • Tipi i prones: Resort
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1,20 ha
  • Zone toke: 3.200 m²
   • per shitje 1 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet kompleks sherbimesh , me 2 salla dasmash me kapacitet 350-400 persona secila, restorant dhe bar ditor, piceri dhe pishine gjysem olimpike . Kompleksi ka nje hapsire ndertimi prej 12000 m2 dhe nje truall prej 3200 m2 i paisur me certifikate pronesie. Kompleksi ka 6 dhoma hoteli dy salla dasmash me kuzhine secila ne katiin perkates. Kompleksi operon i sukseshem ne treg per me shume se 8 vjet .Hapsire parkimi 1500 m2. Per personat e interesuar ju ftojme ne nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 12
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 3200.00 m²
   • Zone interneti 12000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %