Ju jeni vizitori 4584358

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje/Qera
 • IMG_3157
  Full Screen
  • IMG_3157%1/13
  • IMG_3152%2/13
  • IMG_3155%3/13
  • IMG_3149%4/13
  • IMG_3153%5/13
  • IMG_3159%6/13
  • IMG_3158%7/13
  • IMG_3150%8/13
  • IMG_3148 (1)%9/13
  • IMG_3154%10/13
  • IMG_3160%11/13
  • IMG_3156%12/13
  • IMG_3151%13/13
  1/13
  IMG_3157
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 205
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Medar Shtylla
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Zone toke: 136 m²
   • per shitje 130 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1 per Shitje/Qera tek hyrja e Komunes. Ndodhet ne katin e 10'-te te nje ndertese te re. Me nje siperfaqe prej 136 m2 ju ofron 3 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon i madh i bashkangjitur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes dhe nje ballkon me nje pamje fantastike nga Tirana. E mobiluar dhe pajisur me te gjitha, cdo gje eshte perfekte kudo qe do shikoni. Disponon Certifikate pronesie. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 136.00 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %