Ju jeni vizitori 4571251

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 i mobiluar
 • 20161126_133936
  Full Screen
  • 20161126_133936%1/7
  • bl%2/7
  • 20161126_133638%3/7
  • 20161126_133650%4/7
  • 20161126_133629%5/7
  • 20161126_133618%6/7
  • 20161126_133601%7/7
  1/7
  20161126_133936
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 494
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 50 m²
   • Per qira  290 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar prane Shkolles Petro Nini. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 dhome te vogel gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 banjo. Apartamenti orientohet nga Perendimi. Per nje vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta