Ju jeni vizitori 4584374

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1+2
 • WhatsApp Image 2016-11-28 at 11.06.11
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 11.06.11%1/4
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 11.06.07 (1)%2/4
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 11.06.07%3/4
  • WhatsApp Image 2016-11-28 at 11.06.10%4/4
  1/4
  WhatsApp Image 2016-11-28 at 11.06.11
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 192
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 104 m²
   • per shitje 98 000 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1 me qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes,ne rr. e Kavajes i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete, 1 ballkon.
  Eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri.
  Apartamenti ofrohet edhe per shitje.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 104.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %