Ju jeni vizitori 4571196

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Resort i sapo perfunduar .Shitet ose jepet me qera.
 • 0035053d-0be6-49b7-8ddf-9759a039c776
  Full Screen
  • 0035053d-0be6-49b7-8ddf-9759a039c776%1/3
  • 33dca009-cdcc-49ea-93b5-89d07af89f63%2/3
  • cbf20f96-4053-44c6-9be7-85cc2474ff01%3/3
  1/3
  0035053d-0be6-49b7-8ddf-9759a039c776
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 884
  • Tipi i prones: Resort
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 5.300 m²
  • Mbulim zone: 750 m²
   • per shitje 800 000 €
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Resorti ndodhet ne Mullet ka nje siperfaqe prej 5300 meter katror truall dhe 750 meter katror ndertes. Permban 10 dhoma hoteli nga te cilat 4 jane suita, ka bar, restorant,pizzeri. Nje pamje te bukur i jep pishina ne katin e nendheshem ka sauna dhe banjo turke. Cdo gje eshte e re e paperdorur kurre me pare. Per nje vizite ne prone ju lutem mos ngurroni te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 10
  • Siperfaqet
   • planimetria 750.00 m²
   • Zone interneti 5300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmeralda Brahimi
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %