Ju jeni vizitori 4571402

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera apartament.
 • b343e0c1-df83-44ed-a731-2b7bfd8e081b
  Full Screen
  • b343e0c1-df83-44ed-a731-2b7bfd8e081b%1/12
  • 1f974cab-9c56-45a2-bcbd-69c87a7ff303%2/12
  • 1b3f5acf-5678-44d4-8ac6-9856833d3dab%3/12
  • 4f3d50c7-944b-430f-873d-f23a1a437a6c%4/12
  • 5c33d110-9772-4a64-8026-32ed6c3064ff%5/12
  • 8cc04ec1-d587-47d3-9a47-7b84ccd2e360%6/12
  • 9aeb7894-148c-44c6-a1ce-a3a93cbdd248%7/12
  • 06be3fda-2ba3-40a1-979c-03c46216f6eb%8/12
  • 133ea816-72c3-412d-a7eb-9fcac9cb0416%9/12
  • 25d68a0c-cf09-4d03-a5ec-ee0aa5622d57%10/12
  • 0a7712dd-07b9-4c2a-bd0b-dc6fe1bf4c83%11/12
  • 356eb909-8f2f-4594-bfb3-43392ff4b8fe%12/12
  1/12
  b343e0c1-df83-44ed-a731-2b7bfd8e081b
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 888
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 184 m²
   • Per qira  37.000Lek
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet shume prane shkolles se baletit me nje siperfaqe totale 184 meter katrore, ndodhet ne katin e peste te nje ndertese pese kateshe. Jepet me qera dhe per aktivitete biznesi si: zyra, call center, internet center,,,etj. Per nje vizite ne prone ju lutem mos ngurroni te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 184.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmeralda Brahimi
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta