Ju jeni vizitori 4584495

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile 2-kateshe mbas konvikteve te inxhinjerise.
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 889
   • Tipi i prones: Vile
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: 21 dhjetori
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 320 m²
   • Mbulim zone: 270 m²
    • per shitje 300 000 €
  • Detajet e prones

   Vila ndodhet mbas konvikteve te inxhinjeris me ne siperfaqe trualli 320 meter katror dhe siperfaqe ndertese 270 meter katror. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes . Per nje vizite ne prone, na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Siperfaqet
    • planimetria 270.00 m²
    • Zone interneti 320.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Esmeralda Brahimi
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %