Ju jeni vizitori 4650822

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit , Rr:Medar Shtylla.
 • 15218288_10209634798599225_1929916267_n
  Full Screen
  • 15218288_10209634798599225_1929916267_n%1/10
  • 15227986_10209634799559249_1772713258_n%2/10
  • 15301095_10209634799479247_1407311538_n%3/10
  • 15228136_10209634799239241_1515204191_n%4/10
  • 15227845_10209634799199240_89781640_n%5/10
  • 15300649_10209634798999235_164256251_n%6/10
  • 15228048_10209634799079237_1458305439_n%7/10
  • 15227920_10209634799359244_262109425_n%8/10
  • 15281866_10209634799599250_474623859_n%9/10
  • 15226604_10209634797639201_2042635076_n%10/10
  1/10
  15218288_10209634798599225_1929916267_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 600
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Medar Shtylla
  • Zona e brendshme: 114,70 m²
  • Mbulim zone: 103,70 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit , Rr:Medar Shtylla. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 (tete) te nje pallati te ri , eshte i strukturuar ne nje dhome ndejtje, dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe dy ballkone. Ne cmimin e tij eshte i perfshire mobilimi si dhe sistemi i ngohjes .Apartamenti eshte i orjentuar nga Perendimi,gje e cila mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites.
  Per me shume detaje si dhe per nje vizite ne prone, na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 103.70 m²
   • Zone interneti 114.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %