Ju jeni vizitori 4698302

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ofrohet me qira ambjent komercial.
 • WhatsApp Image 2016-11-29 at 15.35.13
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-29 at 15.35.13%1/1
  1/1
  WhatsApp Image 2016-11-29 at 15.35.13
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 737
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Bllok
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  1 150 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira restorant ne zonen e bllokut.
  Ambjenti perbehet nga nje open space, nje magazine, ambjentin e gatimit dhe nje tualet.
  Eshte me vetrate xhami dhe me vizualitet nga rruga kryesore.
  Per nje vizite na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta