Ju jeni vizitori 4584485

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 1+1 tek Selvia
 • 22223_10207261388564158_855444112176447876_n
  Full Screen
  • 22223_10207261388564158_855444112176447876_n%1/6
  • 10380302_10207261390924217_4523258713199312136_n%2/6
  • 10407973_10207261387164123_7024848241258742542_n%3/6
  • 11017689_10207261396564358_2556454342823587962_n%4/6
  • 22697_10207261386444105_4837551135425981322_n%5/6
  • 15284113_727646974056430_7627579960221608545_n (1)%6/6
  1/6
  22223_10207261388564158_855444112176447876_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 44
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dibres
  • Zona e brendshme: 75,60 m²
  • Mbulim zone: 90,60 m²
   • per shitje 76 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 i ndodhur prane Selvise. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon te madh e te mirendricuar, 1 dhoma gjumi te bollshme lehtesisht te mobilueshme, 2 tualete te bollshme dhe 1 ballkon te madh qe sheh nga jug-lindje. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
  Eshte i orientuar nga Jug-Lindje e si rrjedhoje ka drite e optimizem.
  Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 90.6 m2 dhe cmim 76000 Euro. Cmimi eshte shume konkurrues krahasuar me objektet perreth. Ne nje zone me cmim mesatar 1.200 Euro/m2, apartamenti ne fjale ka nje cmim 838 Euro/m2. Rifiniturat jane te cilesise shume te mire. Pronari egzistues ka realizuar edhe veshjen e tavanit te sallonit me dru masiv cka e zbukuron dhe e ngroh. Per me teper informacion mund te na telefononi ne numrat e meposhtem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.60 m²
   • Zone interneti 75.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerta Cara
  Telefone: +355692708288
  email: blerta.cara@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %