Ju jeni vizitori 4673336

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 4+1 prane Selvise
 • f1
  Full Screen
  • f1%1/9
  • f5%2/9
  • f8%3/9
  • f11%4/9
  • f10%5/9
  • f12%6/9
  • f6%7/9
  • f7%8/9
  • 2+1 036%9/9
  1/9
  f1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 45
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dibres
  • Zona e brendshme: 163 m²
  • Mbulim zone: 178 m²
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 4+1 i ndodhur prane Selvise. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon te madh e te mirendricuar, 4 dhoma gjumi te bollshme lehtesisht te mobilueshme, 3 tualete te bollshme 2 me dricim natyral dhe 1 ballkon te madh qe sheh nga jug-lindja.
  Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per shkak te dimensionit i ka te 4 anet e horizontit dhe shoqeron gjith diten lindjen dhe perendimin e diellit.
  Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 178 m2 dhe cmim 160.000 Euro. Cmimi eshte shume konkurrues krahasuar me objektet perreth. Ne nje zone me cmim mesatar 1.200 Euro/m2, apartamenti ne fjale ka nje cmim 900 Euro/m2. Apartamenti ka edhe nje vend parkimi me cmim 15000euro. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne numrat e meposhtem.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 178.00 m²
   • Zone interneti 163.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerta Cara
  Telefone: +355692708288
  email: blerta.cara@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %