Ju jeni vizitori 4600394

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartment me qera tek brryli
 • 20161124_094614
  Full Screen
  • 20161124_094614%1/16
  • 20161124_094602%2/16
  • 20161124_094634%3/16
  • 20161124_094649%4/16
  • 20161124_094657%5/16
  • 20161124_094709%6/16
  • 20161124_094720%7/16
  • 20161124_094624%8/16
  • 20161124_094734%9/16
  • 20161124_094813%10/16
  • 20161124_094802%11/16
  • 20161124_094821%12/16
  • 20161124_094830%13/16
  • 20161124_094836%14/16
  • 20161124_094841%15/16
  • 20161124_094849%16/16
  1/16
  20161124_094614
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 42
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Blv. Bajram Curri
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  275 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me qira
  Apartamenti ndodhet ne Bulevardin Bajram Curri, prane Brrylit ne nje objekt te ri.
  Siperfaqja e apartamentit 130 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te bollshem me kuzhinen e gatimit te montuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te bollshem.
  Qiraja eshte 275 euro, cmim super preferencial per zonen.
  Ne apartament jane realizuar punime cilesore si dhe lyerje me ngjyra.
  Per me shume informacion, na kontaktoni:
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Jeta Hajdari
  Telefone: +355696911288
  email: jeta.hajdari@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta