Ju jeni vizitori 4673330

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 tek Rr. Dibres
 • 2016-08-18 16.04.40
  Full Screen
  • 2016-08-18 16.04.40%1/11
  • 2016-08-18 16.07.10%2/11
  • 2016-08-18 16.06.23%3/11
  • 2016-08-18 16.01.15%4/11
  • 2016-08-18 16.01.25%5/11
  • 2016-08-18 16.03.21%6/11
  • 2016-08-18 16.03.09%7/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.25.48 AM%8/11
  • WhatsApp Image 2016-11-30 at 9.25.49 AM%9/11
  • 2016-08-18 16.13.03%10/11
  • 2016-08-18 16.13.19%11/11
  1/11
  2016-08-18 16.04.40
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 200
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Dibres
  • Zona e brendshme: 67,76 m²
   • per shitje 54 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne Rr. e Dibres, ne kompleksin me te mire te zones.
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati shume cilesor, kompleksi i te cilit eshte i pajisur me park lojrash dhe shesh pushimi.
  Prona eshte e organizuar ne nje soxhorno, nje dhome gjumi, nje ballkon, nje tualet dhe nje korridor.
  Muret jane termoizoluese dhe e bejne ambjentin shume komod ndaj temperaturave, si dhe xhamat jane dopio fasade dhe izolues te akustikes.
  Cdo dhome eshte e pajisur me dritare, gje qe i jep shume hapesire dhe ajrosje apartamentit.
  Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja.
  Prona jepet me cmimin 54 000 euro.
  Ofrohet nje skonto prej 5.55% te cmimit ne rast se meret bashke me garazh, pra cmimi bruto eshte (51 000 + 6 000) Euro.
  Garazhi eshte 31 m2, gje qe lejon kthimin e tij ne forme bodrumi.
  Gjithcka jepet me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt perkates, prona sapo eshte rivleresuar.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 67.76 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %