Ju jeni vizitori 4698266

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+2 per Qera
 • IMG_3197
  Full Screen
  • IMG_3197%1/8
  • IMG_3195%2/8
  • IMG_3200%3/8
  • IMG_3196%4/8
  • IMG_3199%5/8
  • IMG_3201%6/8
  • IMG_3202%7/8
  • IMG_3198%8/8
  1/8
  IMG_3197
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 206
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Petro Nini Luarasi
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Zone toke: 200 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+2 per Qera tek Shkolla e Baletit. Ndodhet ne katin e 4-te te nje ndertese te re. Me nje siperfaqe prej 200 m2 ju ofron 3 dhoma gjumi, 3 banjo, sallon i madh dhe nje kuzhinen dhe nje verand te madhe. E mobiluar dhe pajisur me te gjitha, cdo gje eshte perfekte kudo qe do shikoni. Me sistem qendrore Ngrohje/Ftohje. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enid Kardhashi
  Telefone: +355693767667
  email: enidi_20@yahoo.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta