Ju jeni vizitori 4584305

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TE MEDRESEJA
 • 4
  Full Screen
  • 4%1/7
  • 5%2/7
  • 2%3/7
  • 1%4/7
  • 3%5/7
  • 7%6/7
  • 6%7/7
  1/7
  4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 604
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dibres.
  • Zona e brendshme: 102 m²
   • per shitje 103 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me pamje fantastike ne rrugen e Dibres, prapa Medresese. Apartamenti eshte i shtrire ne nje sipërfaqe prej 102 metrash katror dhe eshte i organizuar, ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kend kuzhine, banjo dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 9 katesh dhe ka nje orientim jug-perendim. Pamja nga ballkoni i madh eshte mbreslenes dhe pa asnjë pengese. Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe i rrethuar nga nje seri facilitetesh, si shkolla, kopshte, supermarket dhe shume afer qendres.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 102.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %