Ju jeni vizitori 4600353

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 , Komuna e Parisit
 • image-ce846d4939c5f03e1a165eacbf9781c4980ac0d44ae33129e53fc07b6609610e-V
  Full Screen
  • image-ce846d4939c5f03e1a165eacbf9781c4980ac0d44ae33129e53fc07b6609610e-V%1/10
  • image-1168d7ff7464ed0b0c09f3f65f7d6a32547b908c1dbbcbd83d419e1b460a514e-V%2/10
  • image-edf09ad95917c278dc968c45f9eabf9b8f6b31f742d28ad4743aa4ef4675c8d1-V%3/10
  • image-dbde53719a57880397dfdf7d660ce5353e6f6d649b668c17c79b6087cd827c5b-V%4/10
  • image-5038c2ebf6e04592bfad3a9fa28053386d5c96e9f1268beed5d28b1120caac9d-V%5/10
  • image-9e18ff53588224e22d3d77f4e006bd9e28277662df1a316a74fa152a96cd8bca-V%6/10
  • image-55a2ed5ec472f53a6d0091c4a9028f03a6203b05179b9eab4c87ab8627d06985-V%7/10
  • image-78f4e4b368bc5939fbdb8b8a002adabe180c1bb9a710776ae2203763d8c8e04e-V%8/10
  • image-e45133d17e0e97d53f4629b5c93185510c03800c84c628a5bb5c93e26b038f21-V%9/10
  • image-95d7e9573ebf5077653b8bae4574da61ff9749bd17e35304556be85284e3e383-V%10/10
  1/10
  image-ce846d4939c5f03e1a165eacbf9781c4980ac0d44ae33129e53fc07b6609610e-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 500
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 98,60 m²
  • Mbulim zone: 98,60 m²
   • per shitje 113 000 €
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti shitet ose jepet me qera ,ndodhet tek Rezidenca Polake prane Kodres se Diellit.Organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon, 2 tualete dhe 2 ballkone.Kati i dyte banim.Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner.Disponon dhe nje garazh makine por me nje cmim ekstra,30euro ne muaj.Disponon dokumenta te rregullta pronesie.
  Per nje vizite ne prone,na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 98.60 m²
   • Zone interneti 98.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledian Nurja
  Telefone: 0692070013.
  email: b.nurja@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %