Ju jeni vizitori 4698300

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambjent + zyre.
Ekskluzive
 • magazina
  Full Screen
  • magazina%1/3
  • ambjenti (1)%2/3
  • ambjenti (2)%3/3
  1/3
  magazina
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 605
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ali Demi
  • Zona e brendshme: 1.000 m²
  • Mbulim zone: 1.000 m²
   • Per qira  4 000 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Ali Demit rreth 200 metra nga rruga kryesore, jepet me qera ambjent rreth 750m2 i ne kat gjysem te nendheshem dhe zyre ne katin 0 rreth 250m2.
  Ambjenti i zyrave eshte teresisht i rikonstruktuar ndersa ambjenti i punes eshte ne restaurim i siper.
  hapsirat e bollshme e bejne te pershtatshme per aktivitete te ndryshme si tregtare, zyra etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
  • Perreth
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
  • Security
   • Gardh elektrik
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 1000.00 m²
   • Zone interneti 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta