Ju jeni vizitori 4571172

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet vile me qira ne rrugen e Kavajes
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: MB 562
   • Dhomat gjumi: 12 Dhomat gjumi
   • Tipi i prones: Vile
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Rruga e Kavajes
   • zone: - - -
   • Zona e brendshme: 800 m²
    • Per qira  4 500 €
  • Detajet e prones

   Ne nje nga rruget kryesore te Tiranes, ne krah te bankes Raiffaisen jepet nje vile 3-kateshe me qira plus bodrum.
   Vila eshte e ndertuar ne vitin 1945 dhe futet ne pronat e mbrojtura nga shteti.
   Ka akses nga rruga e Durresit gjithashtu.
   Organizohet ne tre kate secili me nga 3 dhoma gjumi plus tualetet.
   Ka oborr nje pjesen e pasme dhe tarrace 60 m2.
   Vila ka nevoje per rikonstrukturim por cdo hapsire e saj eshte e shfrytezueshme.
   Per nje vizite ne prone na kontaktoni
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 4
    • te gjitha dhomat 12
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
   • Perreth
    • Qendra e qytetit
    • zona jeshile
    • farmaci
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 800.00 m²
   • Infrastrukture
    • Garazhd
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Blerina Sefa
   Telefone: 0694004131
   email: b.sefa@c21mbproperties.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 MB Properties
   Telefone: +355 04 245 2 245
   email: info@C21mbproperties.al
  • Harta